YANICI VE KİMYEVİ MADDE SERBEST DEPOLAMA

PETROKİMYA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ YANICI PATLAYICI VE KİMYEVİ MADDE ANTREPOSU
PETROKİMYA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ YANICI PATLAYICI VE KİMYEVİ MADDE ANTREPOSU
Antrepomuz

Tedarik zincirinin sürekliliğinde önemli bir yer tutan depolama, etkin yönetilmesi halinde katma değerli hizmetlerle büyük fayda sağlar. 2k Lojistik, bir depoda gerçekleşebilecek tüm operasyonları etkin ve verimli şekilde yönetmek, operasyonların en kısa sürede bilgisayar ağıyla hatasız tamamlanmasını sağlamak üzere dinamik bir sistem tasarlamıştır.

Etkin Yönetim

Etkin bir antrepo yönetimi için müşterilerin kolay, anlaşılabilir ve hızlı bir operasyon süreci geçirmeleri gereklidir. 2k Lojistik bu sürecin hızlı ve hatasız geçmesi için ithalatçı, nakliyeci ve gümrükçü firmalarla koordine bir şekilde çalışır.

Emtia Kabul/Giriş

Depoya alınacak emtialar, hasar kontrolünden geçtikten sonra emtia cinsi/adedi/özet beyan numarası vb. gibi bilgilerin bulunduğu barkod etiketiyle etiketlenip, ilgili personal tarafından depoya girişi yapılır.

Yerleştirme ve Düzenleme

Depo giriş bölgesinden emtia cinsine ve niteliğine göre yerleştirileceği bölüm belirlenir. Depo şefi emtia için en uygun alanı belirler ve forklift talimatı oluşturur. Belirli bölge ve bölge içerisindeki adreslere göre emtialar, yerleştirildikleri adres bilgisiyle birlikte sisteme kaydolurlar. Böylece adresli depo ve eşya bazında depo düzenleme işlemi yapılır.